Informacje o dostawach

Oraz o płatnościach

Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni po otrzymaniu płatności. Przewidywalny czas dostarczenia przesyłki od momentu złożenia zamówienia to 4-5 dni. Przesyłki są wysyłane za pośrednictwem InPost z numerem śledzenia. Oferujemy następujące metody dostawy: Inpost Paczkomaty, Inpost Paczkomaty pobranie, Inpost Kurier, Inpost Kurier pobranie.

W ramach przesyłek InPost Kurier oferowane są również dodatkowo płatne udogodnienia, na specjalne życzenie klienta:

  1. Doręczenie pomiędzy 17:00 a 20:00 Usługa dodatkowa w serwisie krajowym obejmująca doręczenie przesyłki do Odbiorcy w dni robocze w godzinach wieczornych pomiędzy 17:00 a 20:00, dostępna dla wszystkich miejscowości w Polsce. Usługa doliczana jest do ceny podstawowej usługi Kurier Standard.
  2. Doręczenie przesyłki w sobotę

Jeżeli klient jest zainteresowany powyższymi udogodnieniami, prosimy o zawarcie specjalnej notki podczas składania zamówienia.


Koszty wysyłki obejmują koszty przygotowania i pakowania, a także koszty wysyłki. Koszty przygotowania są stałe, a koszty wysyłki różnią się w zależności od całkowitej masy paczki. Zalecamy zgrupowanie wszystkich produktów w jednym zamówieniu. Nie możemy grupować dwóch zamówień złożonych osobno, a opłaty za wysyłkę dotyczą każdego z nich. Każda paczka jest ubezpieczona.

Rozmiary opakowań są odpowiednie, a Twoje produkty są odpowiednio chronione.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się bądź Zresetuj hasło